Ostatnia wizyta: Mniej niż minutę temu
Teraz jest 26 Kwi 2019 10:06


 [ Posty: 1 ] 
Track promujący 15lecie SLU, Mixtape Decks'a, Solówka Rycha! 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 Kwietnia 2007
Posty: 432
Post Track promujący 15lecie SLU, Mixtape Decks'a, Solówka Rycha!
  Wysłano: 20 Kwi 2008 12:13
"Piętnastak" to utwór promujący imprezę z okazji 15 lecia działalności Peji i SLU, która odbędzie się 17 maja w hali poznańskiej Areny. Kawałek w dwóch wersjach (do bitów Decksa i Magiery) ukaże się w formie teledysku jeszcze w maju.

Zespół potwierdza, że klip i utwór to najlepsza forma promocji tej imprezy a także ślad, który pozostanie, gdy poimprezowe emocje opadną. Peja dodaje: "Nie będziemy produkować spotów reklamujących imprezę, których i tak nikt w muzycznych mediach nie wyemituje... Sami odpowiadamy za promocję imprezy, a nic tak dobrze nie promuje rynku koncertowego jak klipy do nowych utworów."

Ponadto zespół potwierdza terminy premier kolejnych płyt z pod znaku SLU. "Płyta Decksa ukaże się w czerwcu, moja solowa produkcja ukaże światło dzienne we wrześniu, w międzyczasie wydamy "Fturując 2", a jeszcze przed imprezą w Arenie ukaże się reedycja płyty "Szacunek ludzi ulicy" z remiksem pierwszego singla, utworem premierowym i klipami, które leżą na naszej półce ("Panie" i "Uliczna sława").

Nie zapominamy o fanach, więc staramy się dać im tyle ile każdy z nas może zaoferować. Peja odnowił współpracę z Magierą, owocem tego są utwory: "Szkoła życia" (z gościnnym udziałem Kaczora), "Zmieni się na lepsze", "Tak bardzo chcę" oraz remiks kawałka "Poznańczyk", upamiętniający 90 rocznicę Powstania Wielkopolskiego.

"Płyta miała być całkowicie na nowych brzmieniach wręcz mainstream'owa, z elementami dirty south i takie kawałki również na tej płycie będą. Nie należy jednak zapominać o prawdziwym klasycznym brzmieniu hip-hopu, którego Magiera jest mistrzem" - komentuje Rychu

Peja-Poznanczyk
http://www.youtube.com/watch?v=Kgq_3LqaVrU


Powrót do góry
 [ Posty: 1 ] 



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Koro i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
Powered by phpBB
Forum style by Vjacheslav Trushkin and modified by zin.