Ostatnia wizyta: Mniej niż minutę temu
Teraz jest 26 Kwi 2019 12:24


 [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
HZOP - Drogowskazy Życia (2012) 
Autor Wiadomość
moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 Września 2008
Posty: 9403
Post HZOP - Drogowskazy Życia (2012)
  Wysłano: 28 Wrz 2011 17:48
Cytuj:
HZOP (Honorem Zjednoczeni Odwagą Połączeni) lubelski raper rocznik 89' związany z ekipą Ciemna Strefa (m. in: Bonus RPK). W studiu o tej samej nazwie pod okiem DDK realizuje dobrze przyjęty krążek "HZOP - w imię zasad", nad którym patronat objęła ekipa RPS Enterteyment. Obecnie artysta kończy swój pierwszy legalny album, na którym gościnnie pojawią się m. in: DDK, Słoń, Arczi (Szajka), RPS i Bosski Roman.

HZOP "DROGOWSKAZY ŻYCIA" - już niebawem


co ten peja wydaje, ja pierdole :bag:

_________________
"z rapem wyroslem, lecz z rapu nie wyrosne"


Powrót do góry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 Lutego 2010
Posty: 4017
Post Re: HZOP - Drogowskazy Życia (201?) [Zapowiedź]
  Wysłano: 28 Wrz 2011 18:01
Kto to w ogóle jest??? poziom żenady jak Firma i Bonus??


Powrót do góry
moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 Września 2008
Posty: 9403
Post Re: HZOP - Drogowskazy Życia (201?) [Zapowiedź]
  Wysłano: 28 Wrz 2011 18:06
nie mam pojecia. jakies podziemie podziemia. kompletny nołnejm.

_________________
"z rapem wyroslem, lecz z rapu nie wyrosne"


Powrót do góry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 Marca 2010
Posty: 7034
Post Re: HZOP - Drogowskazy Życia (201?) [Zapowiedź]
  Wysłano: 28 Wrz 2011 21:52
http://www.youtube.com/watch?v=FXnc1lFqE1w
Trochę odtworzeń mają jego kawałki, jakiś ziomek Bonusa. Imo mniej buracki od niego i nawija trochę lepiej (nawet złamał zwrotkę raz, ale pewnie przypadkowo :lol: ), ale nie ma się czym jarać.


Powrót do góry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 Stycznia 2009
Posty: 219
Lokalizacja: Złotem już nie błyszczy.
Post Re: HZOP - Drogowskazy Życia (201?) [Zapowiedź]
  Wysłano: 27 Lut 2012 15:54
Cytuj:
HZOP i RPS Enterteyment prezentują promo płyty "Drogowskazy życia". Krażek ukaże się już 10 marca i dostępny będzie we wszystkich dobrych sklepach na terenie całego kraju.

Na początku marca ukaże się druga płyta lubelskiego hip-hopowca HZOP. Album zatytułowany "Drogowskazy życia" zostanie wydany nakładem RPS Enterteyment

- To będzie mój oficjalny debiut -- mówi HZOP. -- Do nagrań zaprosiłem między innymi takich artystów, jak Peja, Słoń z WSRH, Kubiszew, Dudek z RPK czy Kala. Za produkcję płyty "Drogowskazy życia" odpowiedzialni są chłopaki z NWS Produkcja. 26 lutego wraz z ekipą IXliter Filmy rozpoczynamy zdjęcia do pierwszego klipu promującego nadchodzący album -- dodaje.

HZOP ma już na koncie wydany nieoficjalnie w grudniu 2010 roku krążek "W imię zasad". Już wówczas muzykowi udało się zainteresować swoją twórczością wytwórnię RPS Enterteyment. - Poprzedni, nielegalny album HZOP "W imię zasad" został bardzo dobrze przyjęty przez środowisko hip-hopowe w kraju. HZOP pokazał na nim olbrzymi potencjał -- mówi Rychu Peja, właściciel RPS Enterteyment. -- Gdy zgłosił się do mnie z pomysłem wydania oficjalnej płyty, nie zastanawiałem się długo. I już mogę zagwarantować, że to będzie materiał na pierwszoligowym poziomie -- dodaje raper. Dokładna data premiery albumu HZOP "Drogowskazy życia" to 10 marzec.

Początki lubelskiego HZOP sięgają 2004 roku. Początkowo jako trio a od 2010 roku jako projekt solowy, HZOP współpracuje z raperami oraz producentami z całej Polski. Po wydaniu w 2010 roku nieoficjalnego albumu "W imię zasad" przyszedł czas na legalną płytę. Premiera krążka "Drogowskazy życia" już na początku marca 2012 roku.


Obrazek

Promomix:
http://www.youtube.com/watch?v=SUI0VvM8 ... r_embedded

_________________
Nie kupie ci lizaka;/


Powrót do góry numer gg

Dołączył(a): 18 Sierpnia 2011
Posty: 825
Post Re: HZOP - Drogowskazy Życia (201?) [Zapowiedź]
  Wysłano: 27 Lut 2012 16:47
Promo słabe, typ nawija słabo, bity nudne, goście chujowi (Dudek, Kubiszew i jebany wyjec z Białego)

I wyjaśnij mi ktoś czemu kurwa rozwinięcie jego ksywy brzmi jak nazwa grupy


Powrót do góry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 Stycznia 2009
Posty: 219
Lokalizacja: Złotem już nie błyszczy.
Post Re: HZOP - Drogowskazy Życia (201?) [Zapowiedź]
  Wysłano: 28 Lut 2012 13:31
Cytuj:
10 marca nakładem RPS Enterteyment ukaże się debiutancka płyta lubelskiego hip-hopowca HZOP. Znana jest już okładka oraz tracklista utworów.

"Drogowskazy życia" to bardzo dojrzały materiał - mówi HZOP. - Opisuje na nim wszystko to, co dzieje się na ulicach i podwórkach naszego kraju, przedstawiam mój pogląd na świat, na ludzkie zachowania. Przede wszystkim jest to płyta dla prostych ludzi, którzy znajdą w niej odbicie swojej codzienności. Do nagrań zaprosiłem między innymi takich artystów, jak Peja, Słoń z WSRH, Kubiszew, Dudek z RPK czy Kala. Za produkcję płyty "Drogowskazy życia" odpowiedzialni są m.in. chłopaki z NWS Produkcja. Od strony muzycznej można się spodziewać naprawdę grubych bitów, od weselszych, po spokojne i poważne klimaty. Wszyscy ci, którzy sprawdzą tę płytę na pewno nie będą zawiedzeni - dodaje raper.

HZOP ma już na koncie wydany nieoficjalnie w grudniu 2010 roku krążek "W imię zasad". Już wówczas muzykowi udało się zainteresować swoją twórczością wytwórnię RPS Enterteyment. - Poprzedni, nielegalny album HZOP "W imię zasad" został bardzo dobrze przyjęty przez środowisko hip-hopowe w kraju. HZOP pokazał na nim olbrzymi potencjał - mówi Rychu Peja, właściciel RPS Enterteyment. - Gdy zgłosił się do mnie z pomysłem wydania oficjalnej płyty, nie zastanawiałem się długo. I już mogę zagwarantować, że to będzie materiał na wysokim poziomie - dodaje.

Dokładna data premiery albumu HZOP "Drogowskazy życia" to 10 marzec. Aktualnie trwają prace na promującym krążek klipem.

Początki lubelskiego HZOP sięgają 2004 roku. Początkowo jako trio a od 2010 roku jako projekt solowy, HZOP współpracuje z raperami oraz producentami z całej Polski. Po wydaniu w 2010 roku nieoficjalnego albumu "W imię zasad" przyszedł czas na legalną płytę. Premiera krążka "Drogowskazy życia" już 10 marca 2012 roku.

Tracklista płyty:
01. DROGOWSKAZY ŻYCIA prod. DOS
02. PUBLICZNI WROGOWIE feat. LUKAS OM, BOSSKI ROMAN prod. LAD
03. KONSPIRACJE prod. FUSO
04. RĘKOPIS prod. NWS
05. MOJE ŻYCIE feat. DJ RAZ DWA prod. NWS
06. ULICZNA KLASYKA prod. NWS
07. TERAZ prod. JAWOR
08. GRAM ROZKOSZY prod. DISTANT 294
09. KAŻDY Z NAS feat. DUDEK RPK, RPS prod. NWS
10. PONAD WSZYSTKO feat. SIŁA GŁOSU PRAWDY prod. NWS
11. RAPU PRAWDY SMAK feat. KUBISZEW prod. FUSO
12. DUMNY Z TEGO feat. KAFAR DIXON37, DJ RAZ DWA prod. NWS
13. SZTUKA PRZETRWANIA feat. DOBO ZDR, ARCZI SZAJKA prod. DOS
14. ODBEZPIECZAMY BROŃ feat. SŁOŃ WSRH prod. MIKSER
15. ROZMYŚLAM prod. NWS
16. TO MÓJ WYBÓR feat. KALA prod. JAWOR
17. HZOP prod. NWS
18. ŻYCIE SIĘ ZMIENIA prod. NWS

_________________
Nie kupie ci lizaka;/


Powrót do góry numer gg
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 Listopada 2008
Posty: 1587
Lokalizacja: 022
Post Re: HZOP - Drogowskazy Życia (201?) [Zapowiedź]
  Wysłano: 28 Lut 2012 14:45
że Ryśkowi nie jest wstyd wpuścić kogoś takiego na legal.. :(

czekam tylko na pełną zwrotkę Kafara bo ostatnio coś mało o Dixonach słychać.

_________________
głowa podniesiona wyżej, kumplu, będzie spoko.


Powrót do góry profil na discogs
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 Kwietnia 2009
Posty: 8202
Post Re: HZOP - Drogowskazy Życia (201?) [Zapowiedź]
  Wysłano: 28 Lut 2012 14:46
Wstyd i hańba, że takie ścierwo na legalu wychodzi, Rysiu niech się zainteresuje tym zawodnikiem lepiej viewtopic.php?f=36&t=32487


Powrót do góry profil na lastfm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 Kwietnia 2010
Posty: 6451
Post Re: HZOP - Drogowskazy Życia (201?) [Zapowiedź]
  Wysłano: 28 Lut 2012 14:51
Pierwsze słyszę o kimś taki jak "HZOP", nie rozumie posunięcia Rycha żeby go wydawać..nie lepiej było zwerbowac tych wszystkich Bonusów czy Dudków, oni już tam jaką "renomę" mają.

_________________
Obrazek


Powrót do góry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 Sierpnia 2011
Posty: 125
Post Re: HZOP - Drogowskazy Życia (201?) [Zapowiedź]
  Wysłano: 28 Lut 2012 14:56
Przecież rysiek promuje samych wacków.


Powrót do góry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 Maja 2010
Posty: 1975
Post Re: HZOP - Drogowskazy Życia (201?) [Zapowiedź]
  Wysłano: 28 Lut 2012 15:26
Już raz to pisałem, ale temat poleciał do kosza ze względu na dubel. Więc napiszę jeszcze raz. Strasznie wtórny jest ten HZOP, nie wnosi nic nowego. I dziwię się Peji, że od czasu do czasu ma tendencje do tego by wydawać jakiś mało znanych łaków na legalu i jeszcze nagrywać z nimi kawałki jak w tym przypadku. W dodatku wśród gości ma być Słoń. Temu to się dziwię, wystąpi gościnnie chyba tylko po to by pokazać jak się zjada cały album zwykłym łakom i być główną atrakcją na albumie (niestety nie zdarza mu się to po raz pierwszy). Swoją drogą to ciekaw jestem kogo ma na myśli wtedy kiedy nawija o tych marnych raperach. A wracając do Peji, jak ma już wydać kogoś w swojej wytwórni to niech to będzie jakiś raper który zyskał już jakieś uznanie i coś sobą reprezentuje. W przypadku kogoś nie znanego to niech już to będzie ktoś kto totalnie rozpierdala i wnosi coś nowego swoją twórczością.


Powrót do góry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 Stycznia 2009
Posty: 219
Lokalizacja: Złotem już nie błyszczy.
Post Re: HZOP - Drogowskazy Życia (201?) [Zapowiedź]
  Wysłano: 3 Mar 2012 11:15
Cytuj:
CIEMNA STREFA prezentuje:

Przedstawiamy Wam materiał prezentujący gości, którzy zapowiadają debiutancką płytę HZOP - DROGOWSKAZY ŻYCIA, która ukaże się już 10 marca nakładem RPS ENTERTEYMENT . Już 6 marca będziemy mogli zobaczyć pierwszy teledysk promujący jego najnowszy album do utworu " MOJE ŻYCIE", którego realizacją zajęła się ekipa 9LITER FILMY. Teledysk będzie można zobaczyć na stronach CIEMNEJ STREFY oraz RPS ENTERTEYMENT.

01. DROGOWSKAZY ŻYCIA prod. DOS
02. PUBLICZNI WROGOWIE feat. LUKAS OM, BOSSKI ROMAN prod. LAD
03. KONSPIRACJE prod. FUSO
04. RĘKOPIS prod. NWS
05. MOJE ŻYCIE feat. DJ RAZ DWA prod. NWS
06. ULICZNA KLASYKA prod. NWS
07. TERAZ prod. JAWOR
08. GRAM ROZKOSZY prod. DISTANT 294
09. KAŻDY Z NAS feat. DUDEK RPK, RPS prod. NWS
10. PONAD WSZYSTKO feat. SIŁA GŁOSU PRAWDY prod. NWS
11. RAPU PRAWDY SMAK feat. KUBISZEW prod. FUSO
12. DUMNY Z TEGO feat. KAFAR DIXON37, DJ RAZ DWA prod. NWS
13. SZTUKA PRZETRWANIA feat. DOBO ZDR, ARCZI SZAJKA prod. DOS
14. ODBEZPIECZAMY BROŃ feat. SŁOŃ WSRH prod. MIKSER
15. ROZMYŚLAM prod. NWS
16. TO MÓJ WYBÓR feat. KALA prod. JAWOR
17. HZOP prod. NWS
18. ŻYCIE SIĘ ZMIENIA prod. NWS


http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... Nrsf8R6zkE


Edit:


Cytuj:
Dziś premierę ma pierwszy klip promujący nadchodzący album rapera HZOP. Obraz do utworu "Moje życie" (feat. DJ. Raz Dwa) zapowiada płytę "Drogowskazy życia", która ujrzy światło dzienne już 10 marca. Obraz do klipu to robota ekipy 9LITER FILMS.

- Przez ten numer słuchacz ma możliwość lepszego poznania mnie, gdyż jak sam tytuł wskazuje, jest o mnie, o moim życiu, o tym czym się w życiu kieruje, z kim przebywam. - mówi HZOP. - Sam teledysk ma charakter typowo uliczny, pokazuje miejsca, w których na co dzień się znajduję oraz ludzi, z którymi przebywam. To pierwszy klip promujący moją płytę, za muzykę do tego utworu odpowiedzialni są Ryba i Mate z NWS Produkcja. Za realizację klipu odpowiedzialna jest ekipa 9 Liter Filmy. Zachęcam do sprawdzenia teledysku bo naprawdę warto - dodaje.

HZOP ma już na koncie wydany nieoficjalnie w grudniu 2010 roku krążek "W imię zasad". Już wówczas muzykowi udało się zainteresować swoją twórczością wytwórnię RPS Enterteyment. - Poprzedni, nielegalny album HZOP "W imię zasad" został bardzo dobrze przyjęty przez środowisko hip-hopowe w kraju. HZOP pokazał na nim olbrzymi potencjał - mówi Rychu Peja, właściciel RPS Enterteyment. - Gdy zgłosił się do mnie z pomysłem wydania oficjalnej płyty, nie zastanawiałem się długo. I już mogę zagwarantować, że to będzie materiał na wysokim poziomie - dodaje.

Dokładna data premiery albumu HZOP "Drogowskazy życia" to 10 marzec. Początki lubelskiego HZOP sięgają 2004 roku. Początkowo jako trio a od 2010 roku jako projekt solowy, HZOP współpracuje z raperami oraz producentami z całej Polski. Po wydaniu w 2010 roku nieoficjalnego albumu "W imię zasad" przyszedł czas na legalną płytę. Premiera krążka "Drogowskazy życia" już za kilka dni.


http://www.youtube.com/watch?v=Q1aOH4Xg ... r_embedded

_________________
Nie kupie ci lizaka;/


Powrót do góry numer gg

Dołączył(a): 28 Maja 2009
Posty: 1966
Post Re: HZOP - Drogowskazy Życia (10.03.2012) [Zapowiedź]
  Wysłano: 14 Mar 2012 14:00
HZOP "Każdy z nas" feat. DDK RPK, RPS (SLU) prod. NWS audio:
:arrow: http://youtu.be/RP_gUQV9OOo

Cytuj:
Przedstawiamy odsłuch drugiego singla z wydanej kilka dni temu płyty lubelskiego rappera HZOP "Drogowskazy życia" (Premiera 10.03.12.). W najbliższą sob-niedź w Poznaniu powstaną zdjęcia do videoklipu, który wyprodukuje ekipa IXLITER FILMY. W oczekiwaniu na obrazek polecamy sprawdzenie audio. Peace.


Powrót do góry

Dołączył(a): 05 Marca 2012
Posty: 2130
Post Re: HZOP - Drogowskazy Życia (10.03.2012) [Zapowiedź]
  Wysłano: 14 Mar 2012 14:03
kurwa, rysiek promuje gorszych łaków niż Ciemna Strefa a trzeba przyznać, że to wcale nie jest takie łatwe.

_________________
Żabson napisał(a):
TYPIE KURWA ZROZUM TO ZE NIE JESTEM PEDAŁEM ZE ŚLIZGU JEBIE MNIE WASZE PSP I ZJEBANE FORUM EMA I SIE ODPIERDOL


Powrót do góry

Dołączył(a): 06 Lipca 2006
Posty: 6161
Lokalizacja: Poznań - Bronx
Post Re: HZOP - Drogowskazy Życia (10.03.2012) [Zapowiedź]
  Wysłano: 14 Mar 2012 14:17
Zajebiście Rysiek popłynął w tym numerze.


Powrót do góry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 Sierpnia 2011
Posty: 135
Post Re: HZOP - Drogowskazy Życia (10.03.2012) [Zapowiedź]
  Wysłano: 14 Mar 2012 16:26
dudek kozacką zwrotę dał, ogólnie dobry numer, jak to jest ta zapowiadana zmiana stylu nawijki ryśka to jaram się


Powrót do góry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 Maja 2010
Posty: 1975
Post Re: HZOP - Drogowskazy Życia (10.03.2012) [Zapowiedź]
  Wysłano: 14 Mar 2012 18:37
Ze względu na mocne promowanie tego HZOP, postanowiłem przesłuchać z ciekawości kilka kawałków na yt, i przyznam że niektóre numery nie były znowu takie złe, ale mimo wszystko jest to wtórne i nic nowego nie wnosi. HZOP jeśli chodzi o rap reprezentuje taki poziom, że wyraźnie odstaje od takich gości jak Peja czy Słoń, i na chwilę obecną jeszcze nie zasłużył na to by być tak mocno promowany i wydawać w tak prestiżowej wytwórni jak RPS Ent. Co innego gdyby reprezentował taki poziom ulicznego rapu jak Chada, Paluch czy Ero. No, ale kto wie może z czasem osiągnie taki dobry poziom.


Powrót do góry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 Sierpnia 2011
Posty: 135
Post Re: HZOP - Drogowskazy Życia (2012)
  Wysłano: 14 Mar 2012 18:50
trochę kiepskie to porównanie bo Chada, Paluch i Ero to trzy różne poziomy


Powrót do góry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 Maja 2011
Posty: 1833
Banned
Post Re: HZOP - Drogowskazy Życia (2012)
  Wysłano: 14 Mar 2012 19:18
"wydawać w tak prestiżowej wytwórni jak RPS Ent" to zamknęło temat bo jeśli uważasz, że to jest prestiżowa wytwórnia to naprawdę :bowdown:

a płyta taka jak się zapowiadała po tym jak ogłoszono, że będzie wydany ten album, nikt nie wie kim on jest ani dlaczego ma być na legalu a jak sprawdzasz na youtubie jakieś jego tracki to jest słabizna, w sumie standardowa taktyka ryska.

_________________
DESTROY TO CREATE


Powrót do góry
 [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Artazz, frikz, Google [Bot], kroldzielnicy, krzychv i 30 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
Powered by phpBB
Forum style by Vjacheslav Trushkin and modified by zin.