Ostatnia wizyta: Mniej niż minutę temu
Teraz jest 26 Kwi 2019 19:17


 [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Vixen - Kontinuum (2012) 
Autor Wiadomość
moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 Września 2008
Posty: 9403
Post Vixen - Kontinuum (2012)
  Wysłano: 3 Kwi 2012 18:34
http://www.youtube.com/watch?v=9SC4eXyB ... _embedded#!

vixen nagrywa trzeci legal. powyzej pierwszy filmik ze studia.

"rozpalic tlum" to raczej niewypal, przesluchalem ze dwa razy i nic z niej nie przypadlo mi do gustu mimo, ze "new-tonem" sie jaralem. a wy czekacie?

_________________
"z rapem wyroslem, lecz z rapu nie wyrosne"


Powrót do góry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 Sierpnia 2011
Posty: 941
Post Re: Vixen - TBA (2012?) [Zapowiedź]
  Wysłano: 3 Kwi 2012 18:50
Mam nadzieję, że to nie wyjdzie w RPSie tylko gdzieś indziej, chłopak ma potencjał by wydawać w jakiejś lepszej wytwórni. Marnował się u Ryśka, zresztą słaba promocja poprzedniego albumu, który przeszedł bez echa. W ogóle która wytwórnia wydaje dwa albumy w jeden dzień i to chyba dwa razy jak w przypadku RPSu?

_________________
nowa rana ten sam szpital
doktor nic nie pytaj tylko zszyj tu i zszyj tam


Powrót do góry profil na lastfm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 Maja 2011
Posty: 1833
Banned
Post Re: Vixen - TBA (2012?) [Zapowiedź]
  Wysłano: 3 Kwi 2012 19:06
nie wiem czy była by jakakolwiek różnica czy by wydali w inne dni te albumu skoro w większości ta wytwórnia puszcza chłam

_________________
DESTROY TO CREATE


Powrót do góry

Dołączył(a): 24 Listopada 2007
Posty: 2600
Lokalizacja: małopolska
Post Re: Vixen - TBA (2012?) [Zapowiedź]
  Wysłano: 3 Kwi 2012 19:20
Raczej czekam, Vixen zawsze spoko
Dobra, przyzwoita nawijka i zawsze kozackie bity, a kawalki jak 'rozpalic tłum', czy 'zdrowie gospodarza' czesto na odtwarzaczu


Powrót do góry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 Kwietnia 2012
Posty: 205
Lokalizacja: Прип'ять
Post Re: Vixen - TBA (2012?) [Zapowiedź]
  Wysłano: 3 Kwi 2012 19:24
No wlasnie spoko i nic wiecej , nie liczylbym na rozpierdol


Powrót do góry

Dołączył(a): 01 Kwietnia 2012
Posty: 1248
Post Re: Vixen - TBA (2012?) [Zapowiedź]
  Wysłano: 3 Kwi 2012 19:27
Czekam na płytkę Vixena z Prohibitem. Na razie się jaram tym co mam.
@kurator
W tej chwile RPSEN to nie wytwórnia, to parodia wytwórni... Wydawać wacków jak Buczer, Gandzior czy inny Viruzz to trochę nie to czego spodziewałem się od człowieka który żyje/żył rapem ze zachodu.

_________________
Nie zabijesz mnie za gust - musiałbyś wytłuc pół globu, i jak widzisz, że mam luz to zazdrościsz psychologów.


Powrót do góry

Dołączył(a): 22 Marca 2011
Posty: 1214
Post Re: Vixen - TBA (2012?) [Zapowiedź]
  Wysłano: 3 Kwi 2012 19:45
Z tego co mi wiadomo, to Vixen pracuję nad 3 płytami:
- Vixen - ???
- Vixen/101 Decybeli - ???
- Vixen/Prohibit - ???

A co do pytania, to oczywiście, że czekam. Bardzo lubię rap Vixena i cenię go za to co już osiągnął.

_________________
Obrazek


Powrót do góry

Dołączył(a): 18 Września 2010
Posty: 418
Post Re: Vixen - TBA (2012?) [Zapowiedź]
  Wysłano: 4 Kwi 2012 15:42
skąd info o projekcie Vixen/Prohibit?


Powrót do góry

Dołączył(a): 01 Kwietnia 2012
Posty: 374
Post Re: Vixen - TBA (2012?) [Zapowiedź]
  Wysłano: 4 Kwi 2012 15:47
Sugerujac sie ostatnia jego plytą chlopak naprawde ma potencjal, ale pod skrzydlami Rycha to niestety, ale on niczego nie osiagnie... Chetnie poczekam na ten jego projekcik, mam nadzieje ze bedzie u niego widoczny progres.


Powrót do góry

Dołączył(a): 01 Czerwca 2008
Posty: 1502
Lokalizacja: Niewazne
Post Re: Vixen - TBA (2012?) [Zapowiedź]
  Wysłano: 4 Kwi 2012 15:49
Czekam jak zawsze.


Powrót do góry numer gg profil na lastfm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 Maja 2010
Posty: 1975
Post Re: Vixen - TBA (2012?) [Zapowiedź]
  Wysłano: 4 Kwi 2012 20:33
Dobre info. Ostatni album Vixena niestety, odbił się słabym echem w polskim rapie, jak i tu na forum. A "Rozpalić tłum" to bardzo dobry album. Ten jego nowy album pewnie znowu będzie wydany w RPS Ent. a jak będzie z promocją to się okaże, Póki co w RPSie na wyjść Bezczel i Kobra, a album takiego duetu musi się odbić mocnym echem.


Powrót do góry

Dołączył(a): 01 Kwietnia 2012
Posty: 1248
Post Re: Vixen - TBA (2012?) [Zapowiedź]
  Wysłano: 4 Kwi 2012 20:37
@Iwo
W jakimś wywiadzie było mówione (nie powiem ci w którym gdyż sam nie wiem) i wiem jeszcze od kolesi z Prohibitu (są z mojego miasta, znajomi kumpla)

_________________
Nie zabijesz mnie za gust - musiałbyś wytłuc pół globu, i jak widzisz, że mam luz to zazdrościsz psychologów.


Powrót do góry
I Mistrz Quizwania

Dołączył(a): 01 Kwietnia 2012
Posty: 6319
Post Re: Vixen - TBA (2012?) [Zapowiedź]
  Wysłano: 4 Kwi 2012 20:43
Czekam, "Rozpalić Tłum" spoko album, zobaczymy co będzie, tylko szkoda że dalej u Rycha pewnie. Vixen ma szanse umocnić się na polskiej scenie, bo niewątpliwie jest dobrym zawodnikiem.


Powrót do góry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 Czerwca 2009
Posty: 2614
Post Re: Vixen - TBA (2012?) [Zapowiedź]
  Wysłano: 5 Kwi 2012 09:14
Rozpalić tłum to udana płyta - niezły poziom utrzymany przez całą długość tracklisty, z lepszymi momentami na niektórych trackach. Jest potencjał, są pomysły, flow również. Wszystko przemawia za Vixenem.


Powrót do góry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 Kwietnia 2010
Posty: 2405
Post Re: Vixen - TBA (2012?) [Zapowiedź]
  Wysłano: 5 Kwi 2012 10:58
Również podobała mi się jego poprzednia płyta, więc sprawdzę jak wyjdzie, ale fajerwerków raczej nie oczekuję.


Powrót do góry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 Października 2008
Posty: 4456
Lokalizacja: 71
Post Re: Vixen - TBA (2012?) [Zapowiedź]
  Wysłano: 5 Kwi 2012 12:43
Nie wiem jak można jarać się rapem Vixena :roll:


Powrót do góry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 Maja 2011
Posty: 1833
Banned
Post Re: Vixen - TBA (2012?) [Zapowiedź]
  Wysłano: 5 Kwi 2012 12:57
podbijam i bez hejtu ale kompletnie tego nie kumam :dunno: tyle płyt zrobił, tyle mixtapeów, sam robi bity ale jakoś nie potrafi niczym zaciekawić w jakimś klipie na tyle żeby sprawdzić resztę.

_________________
DESTROY TO CREATE


Powrót do góry
moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 Września 2008
Posty: 9403
Post Re: Vixen - TBA (2012?) [Zapowiedź]
  Wysłano: 2 Lip 2012 08:19
Cytuj:
Artyści związani z RPS Enterteyment nie próżnują. Od wydania płyty "Rozpalić tłum" Vixena minął rok a raper już podaje datę premiery swojego kolejnego albumu zatytułowanego "On Żyje!”. Krążek ukaże się 17 listopada.

"Będzie to innowacyjny album zarówno pod względem muzycznym, jak i pod względem wydania - mówi Vixen. - Podczas nagrywania tego materiału czuję, jak moje życie się doskonali proporcjonalnie do mojej muzyki. Chyba znalazłem w końcu złoty środek. Album "On żyje!” będzie zawierał 15 utworów. Produkcją, oprócz mnie, zajmują się: Nalef, Boss Productions, I'Scream, Lanek Beats, Yankes, czy Oer. Będzie kilku gości. Zaprosiłem do współpracy ludzi, których podziwiam i cenię za twórczość. Co do koncertów, to jeszcze przed wydaniem płyty zagramy ich całkiem sporo, aby zarazić ludzi po części tą energią, która zostanie przekazana na nowym krążku. Zrobię wszystko, żeby ludzie przeżyli emocjonalną przygodę, słuchając nowego albumu. Między innymi dlatego jest to najdłużej tworzona płyta w mojej historii. Nie mogę się doczekać, aż będę mógł zacząć dzielić się z nową muzyką. Malutkimi kroczkami budowałem przez ostatnie miesiące coś wyjątkowego, kilku bardzo wartościowych ludzi pomagało mi przy tym. Jestem im za to niezmiernie wdzięczy - dodaje.

Poprzedni album Vixena, wydany w czerwcu 2011 roku nakładem RPS Enterteyment cieszył się duża popularnością i był wysoko oceniany przez opiniotwórcze media oraz słuchaczy. Współpraca z wytwórnią jest dla muzyka ważnym doświadczeniem. - Vixen jest jednym z pierwszych artystów, na współpracę z którym się zdecydowałem - mówi Rychu Peja, właściciel RPS Enterteyment. - Mimo, że od wydania ostatniej płyty tego rapera minęło już trochę czasu, krążek cieszy się niesłabnącą popularnością. Jestem przekonany, że efekty jego aktualnej pracy będą niemniej owocne - dodaje raper.

_________________
"z rapem wyroslem, lecz z rapu nie wyrosne"


Powrót do góry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 Maja 2011
Posty: 1833
Banned
Post Re: Vixen - On Żyje! (17.11.2012) [Zapowiedź]
  Wysłano: 2 Lip 2012 16:43
"Poprzedni album Vixena, wydany w czerwcu 2011 roku nakładem RPS Enterteyment cieszył się duża popularnością i był wysoko oceniany przez opiniotwórcze media oraz słuchaczy. Współpraca z wytwórnią jest dla muzyka ważnym doświadczeniem. - Vixen jest jednym z pierwszych artystów, na współpracę z którym się zdecydowałem - mówi Rychu Peja, właściciel RPS Enterteyment. - Mimo, że od wydania ostatniej płyty tego rapera minęło już trochę czasu, krążek cieszy się niesłabnącą popularnością. Jestem przekonany, że efekty jego aktualnej pracy będą niemniej owocne - dodaje raper."

przecież on chyba sam nie wierzy w to co pisze :lol:

_________________
DESTROY TO CREATE


Powrót do góry

Dołączył(a): 24 Grudnia 2009
Posty: 287
Lokalizacja: 26-330
Post Re: Vixen - On Żyje! (17.11.2012) [Zapowiedź]
  Wysłano: 2 Lip 2012 18:08
Jedyny minus to wytwornia niestety RPS to chyba najslabszy wymysl na polskim rynku, a Vixen coz na jego plyte czekam bo zawsze masakra na trackach jest

_________________
Cave ne Cadas


Powrót do góry
 [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: enduro, Google [Bot], kopara, Przemek_TL i 27 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
Powered by phpBB
Forum style by Vjacheslav Trushkin and modified by zin.