Ostatnia wizyta: Mniej niż minutę temu
Teraz jest 27 Kwi 2019 09:25


 [ Posty: 5 ] 
Amazing Duette (Spinache & Mizone) - We Go Hard - teledysk 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 28 Maja 2009
Posty: 1966
Post Amazing Duette (Spinache & Mizone) - We Go Hard - teledysk
  Wysłano: 29 Lis 2010 20:04
Cytuj:
Utwór „We Go Hard" zapowiada nowy elektryzujący projekt dwóch wieloletnich przyjaciół eksplorujących swoje fascynacje muzyczne. Spinache i Miz czyli dwa przeciwstawne żywioły funkcjonujące w symbiozie na scenie. Tworzą muzykę, która jest odzwierciedleniem rytmu tętniącego od 15 lat na ulicy Piotrkowskiej.

Wideoklip do utworu „We Go Hard" jest wyjątkowy ze względu na ludzi, którzy w nim wystąpili oraz przestrzeń w jakiej kręcone były zdjęcia. Zdjęcia nakręcone zostały między innymi na terenie Fabryki Sztuki w Łodzi, w klubokawiarni Owoce i Warzywa i w sneakerstore BludShop.
Na planie gościło wiele osób, dzięki którym Łódź wpisuje się w europejską mapę muzyczną, taneczną, djską czy teatralną. Wszystkim serdecznie dziękujemy za energię a przede wszystkim za wspólne szaleństwo i wyjątkową atmosferę podczas pracy.

Oficjalna premiera wideoklipu odbyła się w łódzkim kinie Charlie 19 listopada 2010.
Za realizację zdjęć do "We Go Hard" odpowiedzialna była ekipa Snecz Unikaty.

SneczUnikaty Produkcja 2010
Kierownik produkcji: Bartosz Snecz Dębski
Zdjęcia/Światło: Filip Frankowski-Gonciarek/Michał Wiśniewski
Montaż: Paweł Grabowski
Postprodukcja: Konrad Szymczak

Dzięki za pomoc przy realizacji: Mania Studio, Dubik, Dobrekinostudio, Łukasz Filak, Igor Oleś, Michał Szczepański, Piotr Grabowski, Wojtek Grelewski, Wojtek Michalec, Milena Konior, Maksymilian Hać, Adam Wiśniewski, Magdalena Giszterowicz, Nina Fortecka, Piotr Hanisz, Małgorzata Rudnicka, Filip Majewski, Agnieszka Mańczak, Olita Rodríguez, Przemysław Reszka, Marta Mrozowicz, Victor Ituah, Fernando Arriero García, Pablo Cabezas de Herrera, Rafał Czajka, Przemysław Jaruga, Damian Pilczuk, Magda Pietrasik, Maciej Butkowski, Monika Dębska, Łukasz Kaleta, Kamil Kaleta, Krzysztof Stachowski, Damian Węglarski, Michał Samulak, Paulina Kuras, Kamil Stupecki, Patrycja Skowrońska, Paweł Grodzki, Marcin Wilk, Bartek Swatko, Ania Kwiatkowska, Agnieszka Sumera, Marcin Małecki, Natalia Giedrys and many more!

muzyka: Paweł 'Spinache' Grabowski
tekst: Paweł 'Spinache' Grabowski i Wojtek 'Miz' Miziołek
mix i mastering: Marek Dulewicz



Generalnie jeżeli nie pasuje do tej kategorii, to niech moderator przeniesie temat :wink:

Teledysk:
http://www.youtube.com/watch?v=bbqP1kVAcec


Powrót do góry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 Kwietnia 2009
Posty: 2243
Post Re: Amazing Duette (Spinache & Mizone) - We Go Hard - teledysk
  Wysłano: 29 Lis 2010 20:09
fajne, nie powiem, podoba mi się, ale te "rapsy" są zbędne, a bardziej powinni zainwestować w jakiś wokal... spinache zadziwił mnie tym beatem

_________________
Jestem chuj nie raperem, znasz mnie ze Ślizgu
I napierdalam posty kurwa nawet w kiblu
Cytuj:
Kiedys sluchalem HH teraz to poza K44 raczej nic mnie nie przekonuje choć nestor niedawno pokazał mi donata - równość i to mi sie spodobało ja ogólnie też duzo muzyki słucham oprócz techno dance disco polo (chodź o tym ciezko powiedzieć muzyka) popu raczej też nie bardzo zalezy co pod pop podciagać. Lubie połączenie takie jak niedawno zrobił korn ze skrilexem


Powrót do góry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 Marca 2010
Posty: 1230
Post Re: Amazing Duette (Spinache & Mizone) - We Go Hard - teledysk
  Wysłano: 29 Lis 2010 20:16
To jest zwyczajnie słabe i podbijam, mogl sobie darować.

_________________
Kaaban napisał(a):
w ogóle tylko ja mam bekę z "i pojąłby, że aby dać w palnik trzeba się urobić po łokcie"? przecież mes nawet nie wie co to praca

Kaaban napisał(a):
ten post pisałem z kolegami, pod wpływem, dla beki, żeby rozwiać wasze marne wątpliwości co do mojego kumania linijek w ogóle

Kaaban napisał(a):
serio myślisz, że napisałbym to 3 miesiące po premierze, gdzie płytę przesłuchałem na luzie ponad 100 razy i znam całą na pamięć?


Powrót do góry

Dołączył(a): 01 Sierpnia 2006
Posty: 47
Lokalizacja: Zielona Góra
Post Re: Amazing Duette (Spinache & Mizone) - We Go Hard - teledysk
  Wysłano: 30 Lis 2010 00:20
a mi sie podoba
to sie tez fajnie zapowiada
http://www.youtube.com/watch?v=5RmuOv6k ... re=related


Powrót do góry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 Grudnia 2008
Posty: 2253
Post Re: Amazing Duette (Spinache & Mizone) - We Go Hard - teledysk
  Wysłano: 30 Lis 2010 15:13
grubazzzz napisał(a):
a mi sie podoba
to sie tez fajnie zapowiada
http://www.youtube.com/watch?v=5RmuOv6k ... re=related


tak do 0:22 mi przypomina Kim Nowak.

_________________
Na osiedlach inaczej się toczą wypadki,
Jebać prywatki, mamy tylko bloki i klatki,
Tu gdzie bloki wysokie, dochody są niskie,
Widziałeś jedno osiedle? Widziałeś je wszystkie.


Powrót do góry
 [ Posty: 5 ] 



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
Powered by phpBB
Forum style by Vjacheslav Trushkin and modified by zin.