Nowe posty

xx CMI8738/CMI8768 debian 9 (3)
Dzisiaj o 19:24:57
xx multikonfiguracja xorga (3)
Dzisiaj o 19:08:33
xx Sensowny podział partycji (8)
Dzisiaj o 16:45:52
xx Firefuckx (4)
Dzisiaj o 15:29:20
xx konfiguracja dhcp server na ubuntu (2)
Dzisiaj o 13:55:39
xx błąd make kernel 5 (7)
Dzisiaj o 13:54:03
xx pozdrowienia od prezydenta Debiana na Polskę !! (0)
Dzisiaj o 09:46:29
xx błąd objtool make (0)
Dzisiaj o 09:14:53
xx Touchpad po pewnym losowym czasie przestaje reagować (25)
Wczoraj o 22:21:22
xx Nicon Coolpix A 10 (0)
Wczoraj o 06:09:33

Autor Wątek: pozdrowienia od prezydenta Debiana na Polskę !!  (Przeczytany 64 razy)

Offline Milczarskivon

• Users
  • Nowy na forum
  • *
pozdrowienia od prezydenta Debiana na Polskę !!
« dnia: Dzisiaj o 09:46:29 »
Pozdrawiam wszystkich administratorów systemów GNU LINUX w Polsce. Jak wiecie w debianie mają swojego prezydenta na kraj który walczy o sprawy krajowe. Ja walczę o dotacje dla CDLINUXA.pl najlepszej polskiej wersjii debiana która musi doczekać się wznowienia . Bo Linux should go down and should come back do minimalnej wersjii kodu . System linux powinien całyczas patrzeć w przeszłość i programiści na linuxie nie mają nic do roboty jak optymalizować i tak dobry już kod ale chodzi o to żeby system chodził jak rakieta przy procesorze CELERON D . Powiem wam w tajemnicy że jako dyrektor firmy PERFEKT KOMPUTER chcę w Polsce wyprrodukować 10 tys szt procesorów w kształcie sfastyki --taki ma być wafel krzemowy i 4 rdzenie na nim minimum. Takie procesory to tajemnica handlowa PERFEKT KOMPUTER ale będziemy najlepsi na rynku. PRZYBÓDÓWKĄ PERFEKT KOMPUTER jest PERFEKT OPTIMUS z Ryszardem Kluską jako dyrektorem .

Jako prezydent debiana na polskę walczę też o to by xorg był w kernelu i chcę waszego poparcia w liście zaadresowanym do międzynarodowych grup debiana gdzie intelektualiści z polski przekonają że ponad 30 lat pracy X.org foundation nie może pójść teraz na marne. X.org na dobre zadomowił się w linuxie i XORG SHOULD BE SECURE. SECURE XORG IN KERNEL FOR BETTER FUTHER. Żeby wszystkie GPU chulały w 2D i 3D dla wymagających . I żeby powstawały zajebiste zamknięte sterowniki od xorga współpracującego na bieżąco z intelem (IRIS) ,nvidią (nouveau) i radeonem . Witcher 3 na nich chulał aż miło . I proszę nie krytykować nigdy X.org foundation . To ojcowie chrzestni linuxa i pamiętają czasy Xfree86 ----ma ktoś poradnik jak dobrze go zainstalować w debianie ??

A za chwilę przedstawię wam swój mega art

DEBIAN 9 TWEAK by Milczarski von.

Dziękuję że nie oszczędzacie na serwerach tych 100kb dla dodatkowych wiadomości i nie ścigacie tak userów jak to ma miejsce na innych serwisach np forum.dobre.programy czy dug.pl gdzie ściga się każdego użytkownika za to że jest. PROSZĘ MODÓW O DALSZE NIE ŚCIGANIE ŚCIGANYCH PRZEZ POLICJĘ ZA WKLEJANIE NIEPOTRZEBNEGO WĄTKU MIĘDZY INNE POTRZEBNE. PRZYZWYCZAJMY SIĘ DO WŁASNEJ SAMOSOLIDNOŚCI I ZAUFAJMY USEROM że oni się połapią w swoich postach. Modzi mają tylko zająć się artami sprzed roku najpóźniej i mają za zadanie poszeregować i posortować materiał od najstarszego do najnowszego a więc dzisiaj to mamy z 10 lat w plecy drodzy modzi. Także mod dzisiaj nie patrzy się już w teraźniejszość lecz szereguje przeszłość i lata wytrwałej pracy gdzie poznaje kto pomagał a ja tu tylko na kilku forach. Byłem 10 lat temu na Dugu ale od  5 lat mam tam bana bo straszyłem modów że wywiozą ich do Aushwitz za blokowanie wolności słowa . Ps jeśli ten post jest niewłaściwy to niech zostanie przeniesiony do kawiarenki bo ja chcę mieć kontakt z środowiskiem GNU-LINUX z którym łączy mnie m.in sylpheed ,irssi ,kadu ...Jako mason ostatniego stopnia w masonerii kościuszkowskiej mogę zarządać od anglików i od królowej angielskiej zwrotu GG oraz GG-Networks ---pytanie kto się zgłasza na prezesa ?? Dam prezesurę GG temu kto mnie poprze w staraniach w necie (O ODZYSKANIE PRZEZ POLSKĘ GG o co napiszę pismo administracyjne do ENGLISH GOUVERMENT) . PS . To ja jestem przyszłym prezesem google bo chcę google od USA w imieniu polski i polaków któży walczyli i walczą ciężko o ten kraj więc czymś się tutaj podzielimy. Zgodzicie się że wy też chcecie google dla Polski i żeby polonia chicagowska i ta z Toronto ,z Frankfurtu nad Mehnem i z Australii żebyśmy my polacy byli silni w siecie. DZIĘKI GOOGLE BĘDZIEMY SILNI . I ja Milczarski von chce by google zachowało domenę ale by zmieniło stronę startową na google-Milczarski von . Mam wysłać do USA GOUVERMENT zapytanie i wyrażenie woli narodu - a propo czytelnicy tego portalu też chcą gugla dla PL ?? Otóż plan odbicia google  z rąk międzynarodówki żydowskiej jest prosty . My mówimy jankesom że chcemy na razie od nich google a zielona karta może poczekać.

Swoich fanów zapraszam na swoje strony

https://omnismoriar1.wixsite.com/non1
https://omnismoriar1.wixsite.com/religia1
https://omnismoriar1.wixsite.com/debianpolska
https://omnismoriar12.wixsite.com/swir
https://omnismoriar1.wixsite.com/ekologia

tą bibułę antysemicką rozsyłajcie dalej najlepiej na zachód bo na wschodzie wszyscy wszystko o żydach już wiedzą że to nie są ludzie tylko podludzie i to nie rasa humanus ale HOMO JUDE ---stoii niżej w hierarhii bytów i istot żywych niż owady . W Cernie ustalono najgorszy pierwiastek w świecie przyrody Ju - żydowski - ma on swoją masę molową i atomową i jest w tablicy mendelejewa jako Ju.

ps. wygrałem wojnę z międzynarodówką żydowską ---wszyscy żydzi dzięki mnie przeszli tzw psychoanalogię i psychosyntezę - dwie metody postępowania psychologów w analizowaniu po pierwsze pacjenta od wewnątrz ...by jego psychikę na końcu połączyć w jedną całość i żydzi obecnie czują się niżej niż muszka owocówka. I uczą się pokory do białych . Mnie składali już pokłony jako Neronowi II Aenobarbusowi Augustowi Pontifexowi Maximusowi 6 czy 7 religii w tym religii holokaustu , SATERNUSOWI ,SATURNINOWI , Klaudiusowi -Juliusowi - pierwszemu cesarzowi drugiego cesarstwa Rzy,mskiego z rodu Saturninów - najwyższej rzymskiej arystokracjii - patrycjatu a nawet sprzed ATLANTYDY za rządu samego Saturna moje pra pra pra pra boga rządzącego w czasach Arkadii czyli złotego wieku ludzkości.