ÕLLESPAA

ÕLLESPAA

ÕLLESPAA 18+ -  privaatne spaanauding vannide, sauna, õlle ja  suupistetega. Tule kahekesi või heade  kaaslastega! T-P 12-20 1 vannid saun
ÖKO-SPA

ÖKO-SPA

Mõisaproua kümblustuba    - ÖKO-SPA Viimsis annab naiselikku väge, lisab enesekindlust, sära ja veetlust. Mehed saavad meie hoolitsuste läbi tervemaks, tugevamaks ja julgemaks! Kasutame värskelt kohapeal valmistatud kosmeetikume ja ökobrände. Anname tervisenõu.

PageLines- Picture1.jpg

DSC09057 copy-v-w500-h600

Tervisekohvik

Tervisekohvik

Mõisaproua Söögituba - Eesti 100  MENÜÜ . Road, mis Eesti kultuurikandja - eestlase -  väega täidavad.  T-L kell 12-19 , ettetellimisel ka muudel aegadel. Ehe Eestimaine toiduelamus!

PageLines- photo2.JPG

photo (2)

 

18-19. mail toimub Laidoneriproua vastuvõtt.

Laupäeval kell 11-19, pühapäeval kell 11-17

Tulge nautima Laidoneriproau hõrgustisi ja värskelt valmistatud ilueliksiire! Meie tegemised SIIN

_Pealinnast Piirilinna projekti raames toimub palju huvitavaid ettevõtmisi Tallinnast Narvani. Vana postitee ümber asuvad ettevõtted kutsuvad külastama!

Pannkoogiaasta!

Kui pannkoogid on tehtud värskelt jahvatatud täisterajahust, on neis oomega rasvhappeid,  palju B-vitamiini, mikroelemente. Kõike, mida vaja heaks enesetundeks ja terviseks. Sobivate lisanditega saab muuta selle toidu täiuslikuks – nii maitselt kui koostliselt.

Teeme pannkooke tatra, spelta ja täistreajahust, ökopiima ja -munadega. Soolased lisandid nii lihaga kui taimsed. Magusaks lisandiks Ungari päikeses kasvanud ja väga vähese suhkruga valmistatud APRIKOOSIMOOS. Valikus veel ka jogurt, mesi, kakao ja linaseemne isandiga mesi.

Tulge nautima T-L kell 12-19

Kohtade saadavust uurige enne telefonil 53081188

laidoneripr-w300-h400 copyToidu tellimine töökohtadele. Tervislik ja täiuslik, küsi täpne koostis (mutridata)  ja muuda oma toitumise korraldamine lihtsamaks!

Lõunatellimusi saab kätte: alates kell 12.  Teli ka perele õhtusöök!

 

Tellimusi võtame vastu alates 11.00 tel 53081188

KORRALDA OMA ÜRITUS HARMOONIKUMIS

harmoonikumi saal

Siin on õdus ja kodune. Erilise õhustiku loovad Viimsi mõisa Karjakastelli sajanditevanused müürid  ja siin tegutsevad inimesed oma hea energiaga. Inspireeriv keskkond erinevate ürituste läbiviimiseks ja sündmuste tähistamiseks. Olgu see siis suurem perekondlik tähtpäev, asjalik firmasisene nõupidamine, lustakas sõpruskonna kokkusaamine, meeleolukas klubiline ettevõtmine või sõbrannade spaa-päev. Harmoonikum rakendab oma parimad oskused ürituse õnnestumiseks.

Harmoonikumis veedetud aeg toob selgust mõtetesse ja rahu südamesse!

Seminaride, söömaaegade ja vastuvõttude pidamiseks vaata meie seminariruumide võimalusi siit.

suur saal
ene 002-w300-h400 IMG_3359H-laud

Liitu Harmoonikumi FB-ga ja saad osa meie uudistest