Przetłumacz Stronę

Poszukaj

Informacje

Od 11.01.2006 odwiedziło mnie: 19815745 internautów

Dobre Strony

Encyklopedia Radiooperatora - sprzęt, informacje, pomoc
Start arrow Horoskopy
Horoskop
 • Partnerski  ( 12 pozycji )
 • Galicyjski  ( 22 pozycji )
 • Marokański  ( 7 pozycji )
 • Ptasi  ( 9 pozycji )
 • Rzymski  ( 9 pozycji )
 • Celtycki  ( 22 pozycji )
  Horoskop ten zdecydowanie różni się od opracowań astrologicznych opartych na Zodiaku. Został stworzony przez druidów celtyckich około dwa tysiące lat temu. Druidzi stanowili hermetycznie zamkniętą i tajemniczą kastę kapłańską. Aby osiągnąć tylko pierwszy stopień wtajemniczenia, musieli spędzić aż dwadzieścia lat w odosobnieniu. Medytowali i zgłębiali wiedzę zaszyci samotnie gdzieś w niezmierzonych puszczach.
  Twierdzili, że każdy człowiek ma swego przedstawiciela w jednym z drzew. Są drzewa ozdobne i skromne, delikatne i mocne, rosnące w większych skupiskach i samotne — tak, jak ludzie. Podstawą horoskopu stało się przesilenie dnia i nocy oraz ich zrównanie. Celtowie uważali te dni za święte i przyznali im odrębne znaki: Dębu, Oliwki, Brzozy i Buka. Pozostałe drzewa patronują kolejnym odcinkom roku i występują podwójnie — przed i po przesileniu letnim.

 • Cygański  ( 8 pozycji )
  Horoskop ten w Polsce jest mało znany. Francuscy etnografowie trafili na jego ślad przypadkiem na początku tego wieku w Prowansji. Wróżba opiera się na symbolicznym znaczeniu kilku kart, z których każda odpowiada znakowi zodiaku. Mimo długoletnich badań do dziś nie udało się jednoznacznie ustalić dlaczego określone karty posłużyły do magicznych praktyk określania czyjegoś charakteru i losu.
 • Fenicki  ( 7 pozycji )
  Horoskop ten powstał w Afryce Północnej nad brzegiem Morza Śródziemnego w czasach, gdy tereny te zamieszkiwali Fenicjanie.
 • Tradycyjny  ( 12 pozycji )
 • Numerologiczny  ( 10 pozycji )
  Numerologia to dziedzina, która nadaje liczbom specjalne znaczenie.
  Kto pozna swoją liczbę, ten może lepiej zrozumieć swój charakter, a być może i przeznaczenie.
  Numerologia to popularna dziś dziedzina wróżbiarstwa.
  Według numerologii charakter i przeznaczenie każdego człowieka da się wyrazić w liczbach, które wyrażają się w ważnych dla niego datach i innych danych.
  Dzieje się tak ponieważ liczby są nieskończone i zróżnicowane, podobnie jak ilość zjawisk oraz ludzkich charakterów i losów w otaczającym nas świecie.
  Najważniejszą datą jest data urodzenia, której wpływu nie możemy zmienić.
  Każde ważne daty, a nawet adresy również składają się z liczb. Poprzez dodanie ich do siebie możesz sprawdzić jaki będzie "charakter" mieszkania czy samochodu, jakim jeĹşdzisz. Doświadczeni numerologowie wykorzystują do wróżenia wszystkie liczby, jakie dostrzegają w swoim otoczeniu. Możesz także dodać do siebie liczby z numeru PESEL czy innego ważnego dokumenty aby sprawdzić jaka będzie jego numerologiczna "wibracja".

  OBLICZ SWOJĄ LICZBĘ ĹťYCIA

  Twoja liczba urodzenia, zwana też liczbą życia  opowiada nie tylko o charakterze, ale i o czekającej cię przyszłości. To według numerologów szczególna liczba. Towarzyszy człowiekowi przez całe życie i jest najważniejszą wskazówką dla  prognoz.
  Aby ją poznać po prostu dodaj do siebie wszystkie cyfry, z jakich się składa data. Dodawaj je dotąd, aż uzyskasz liczbę złożoną z jednej cyfry.
  Np. 21.06.1954=2+1+0+6+1+9+5+4=28=2=8. Oznacza to Liczbę Ĺťycia 8.
  Wyjątkiem są liczby 11,22,33 i 44, które zwane są Liczbami Mistrzowskimi. Jeśli otrzymałaś wynik będący jedną z nich to powinnaś przeczytać opis dla ich sumy oraz dla Liczby Mistrzowskiej. Np. 31.05.1973=3+1+0+5+1+9+7+3=29=2+9=11=1+1=2. Oznacza to Liczbę Ĺťycia 11, w której zawiera się Liczba Ĺťycia 1.

  Liczby Mistrzowskie
  to szczególna kategoria liczb. Liczby Mistrzowskie wymagają od swoich posiadaczy pracy nad rozwojem duchowym. Obdarzają umiejętnością wpływania na ludzi, ale też stawiają wysokie wymagania.Jeśli patronuje ci Liczba Mistrzowska, to możesz korzystać z jej wpływu oraz z wpływu Liczby, jakiej jest ona sumą. Np. Liczba Ĺťycia 44 oznacza, że posiadacz jej nosi w sobie także cechy liczby 8.
 • Chiński  ( 12 pozycji )
 • Majów  ( 18 pozycji )
 • Horoskop Nostradamusa  ( 1 pozycji )
 • Sex  ( 12 pozycji )
 • Horoskop na każdy dzień roku  ( 12 pozycji )
 • Negatywny  ( 12 pozycji )
  Poradnik astrologii negatywnej ma pełnić przede wszystkim funkcję głosu doradczego w sprawie wyboru tak zwanych mężczyzn, kobiet, dzieci, a nawet zwierząt naszego życia, jak również partnerów do interesów. Ma pomagać nam w nie popełnianiu błędów już na starcie i nie wiązaniu się z jakąś paskudą. Zapewniam Państwa, że macie więcej cech negatywnych, niż pozytywnych. Są one inne u kobiet i u mężczyzn, mimo, że urodzeni są w tym samym czasie. Każda płeć jest wstrętna na swój sposób. Po dokładnym zapoznaniu się z treścią poradnika, zrozumiemy, że nie jesteśmy jakimś szczególnym wyjątkiem. Wszyscy mają mnóstwo wad i praktycznie nikt nie zasługuje na sympatię :-))). Po prostu nie ma dobrych znaków Zodiaku. Wszystkie są złe. W momencie naszego przyjścia na świat, gwiazdy decydują o naszych wadach. Nie ma najmniejszego sensu z nimi walczyć.