Про нас

«Туристичне товариство «Карпатські стежки» - це неприбуткова громадська організація, яка створена щоб об’єднати в одну велику спільноту небайдужих любителів гір, забезпечити сталий розвиток активного туризму та збереження природи в Українських Карпатах.

Товариство є результатом розвитку Івано-Франківської регіональної фундації «Карпатські стежки», сфера діяльності якої давно переросла рівень обласної фундації, як географічно, так і за різноманітністю завдань, вирішення яких фінансувати з закордонних грантів та практично відсутньої останнім часом підтримки державної влади ставало все складніше. Невизначена кількість членів стала перепоною для визначення соціальної вагомості організації і відповідно зменшувала її дієвість у спілкуванні з державними органами. В той же час все більше необхідних робіт виконувалося не лише силами небайдужих активістів але і за їхні кошти.

Тож ми вирішили заснувати громадську організацію, яка об’єднає заради спільної мети свідомих людей, котрим небайдужа доля Карпат. Запорукою фінансової незалежності та стабільності роботи якої будуть членські внески, а діяльність - прозорою і публічною.

ГО «Туристичне товариство «Карпатські стежки» створена, зареєстрована у відповідних державних органах та успішно працює. Основними напрямками нашої діяльності є відновлення та утримання туристичних маршрутів і притулків та організація екологічних акцій на території Українських Карпат.