Potřebujete poradit? Zavolejte Lucii +420 800 77 99 77 Po-Pá, 8-16h
Registrovat
Usnadněte si práci s XML feedy a vyzkoušejte nás na 14 dní zdarma
Představte si rychlou a jednoduchou editaci XML feedu bez zásahu IT. Přesně takový je Xemel.
Registrujte se a zkuste to – všechny funkce máte na 14 dní zdarma. Na zkoušku.
E-mail slouží k přihlašování do účtu.
V případě, že odhalíme nějaký problém, budeme Vás moci kontaktovat.
Heslo musí mít alespoň 6 znaků.
Vaše heslo chráníme hashovací funkcí BCRYPT (cost 12)
Registrací vyjadřuji svůj souhlas s Obchodními podmínkami

3 kroky k lepšímu XML feedu

 • Registrujte se
 • Nahrajte svůj XML feed
 • Upravujte XML feed a nastavujte pravidla
Potřebujete poradit? Zavolejte mi ZDARMA. Ráda vám s registrací pomohu. Lucie Steffková +420 800 77 99 77 (Po-Pá, 8-16h)

Co na Xemelu oceníte

Rychlost

Tvořte pravidla v jednom kroku a importujte manuální změny hromadně. Pravidla se aktualizují každých 45 minut, takže se změny v XML feedu projeví téměř okamžitě.

Jednoduchost

Žádné vzorce, žádný kód, ale jen graficky zpracovaná pravidla. Díky stromové struktuře zobrazování snadno přidáte nebo změníte požadovaná pravidla.

Podpora

Náš tým Inhouse specialistů je připravený okamžitě řešit vaše požadavky. Napište nám nebo zavolejte. Čekáme na vaše dotazy od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00 hodin.

FAQ: Co vás nejčastěji zajímá

 • Musím při registraci uvádět e-mail s doménou e-shopu?
  Nemusíte. Můžete použít jakýkoliv váš e-mail.
 • Budu uvádět přístupové údaje k mým účtům na srovnávačích?
  Ne. Chráníme vaše soukromí a dbáme na bezpečnost vašich účtů. Uživatelská jména ani hesla do vašich srovnávačů nebudete uvádět.
 • Můžu si do Xemelu přetáhnout pravidla z jiných editorů?
  Rozhodně ano. Všechna stávající pravidla a nastavení si do editoru můžete ručně přenést. Xemel si tak lépe osaháte a objevíte, co všechno umí. Navíc nebude na škodu udělat si pořádek v pravidlech, které se vám za měsíce a roky v jiném editoru nahromadily, a zpomalují natahování aktuálních dat a generování feedu. Po domluvě můžeme pravidla převést za vás, stačí nás kontaktovat.
 • Jaké jsou limity pro počet produktů?
  Žádná omezení týkající se počtu produktů v rámci feedu aktuálně nemáme. Jsme limitováni pouze velikostí vstupního feedu. Ten nesmí přesáhnout 2 GB.
 • Co mám dělat, když si s něčím nevím rady?
  V Xemelu najdete propracovaný systém nápověd. Ke každé funkcionalitě jsme navíc přidali vysvětlivky (ikonka „i”). Pokud potřebujete problém pochopit do hloubky, mrkněte na naše videa, nebo si pročtěte podrobnou nápovědu a manuály. Pokud ani pak nebudete vědět, co s tím, napište nám na info@xemel.cz nebo rovnou volejte na +420 800 77 99 77 (Po-Pá 8-16h).
 • Co se děje po registraci?
  Po registraci zadejte URL e-shopu a nahrajte si vstupní feed e-shopu. Budete k tomu potřebovat URL vstupního feedu, typ vstupního feedu, typ výstupního feedu a libovolný název výstupního feedu.
 • Můžu zaregistrovat více e-shopů?
  Ano. Po registraci a přihlášení do uživatelského rozhraní si ke svému profilu postupně přiřadíte účty vybraných e-shopů a k nim pak feedy jednotlivých srovnávačů.
 • Mám svůj e-shop na českých i slovenských srovnávačích, musím platit každý zvlášť?
  Platíte vždy za e-shop s vlastní doménou. Pokud tedy inzerujete na českých a slovenských srovnávačích pod jednou doménou, zaplatíte za jeden e-shop. Pokud ale inzerujete na českých a slovenských srovnávačích na dvou doménách (např. Shop.cz na Heureka.cz a Shop.sk na Heureka.sk), zaplatíte za dva e-shopy.
 • Co se stane, když po bezplatném testování nebudu chtít pokračovat?
  Vůbec nic. Váš e-shop v našem nástroji vypneme a vy si do rozhraní srovnávače jednoduše vrátíte původní XML feed. Pokud budete chtít Xemel začít opět používat, stačí nás kontaktovat a my vám e-shop přepneme do aktivního režimu.