Nacházíte se:

Kontakty

Prokš Eduard - Vrtání Studní

Telefon: 602 21 27 28

Provozovna:
( stanoviště vrtné soupravy)
Jílové u Prahy

Kancelář:
Augustinova 2062/18
Praha 4
148 00

Telefon: 602 240 997
Email: info@studnyproks.cz

Vrtné práce – Vrtání studní

  • Chcete mít rychlý a snadný přístup ke zdroji vody?
  • Máte strach z neprofesionálně provedeného vrtu?
  • Nevíte si rady s potřebnými posudky a povoleními?
  • Máte nadstandardní požadavky týkající se hloubky studně či místa vrtu?

Nic z toho pro nás není problém!

 

Vrtaná studna je nejsnadnějším a nejméně náročným řešením přístupu ke zdroji vody. Nechte si vyvrtat studnu od odborníka a starosti s vodou se Vás už nebudou týkat.

 

Nabízíme Vám kompletní služby týkající se vrtaných studní. Zařídíme pro Vás hydrogeologický posudek, postaráme se o projektovou dokumentaci a příslušná povolení, studnu bezpečně vyvrtáme a zařídíme její provoz.

 

Hloubíme studny i v hloubce přes 30 metrů, maximálně do 110 metrů hloubky. Nepotřebujeme přímý přístup k místu vrtu studny, naše vrtná technika umožňuje vrtání studny i přes plot. Zpravidla během jediného dne bude Vaše vrtaná studna dokončena a připravena k využívání.

 

35 let zkušeností v oboru vrtaných studní zaručuje, že firma Vrtané studny Prokš je profesionálním a vysoce kvalifikovaným partnerem pro vrtání studní. Nechte si od nás spočítat kalkulaci Vaší studny a posuďte sami. Ceník

 

Máte zájem o více informací o námi provozovaných službách? Neváhejte se zeptat! Na telefonním čísle: +420 602 21 27 28, na mobilním telefonu: 602 947 896, prostřednictvím e-mailu: info@studnyproks.cz.