art hospita
Koza Hair Transplant
l
KOZA
FUE YÖNTEMİ
Ekilecek saçların iki kulak arasından ense bölgesinden tekli ikili veya daha fazla saç teli içeren kıl kökü (graft), deri adacıkları seklinde alınır. Bu kıl kökü (graft) alım işlemi mikromotor olarak adlandırılan cihaz vasıtısıyla alınır. Ucuna takılan çapları 0,5 mm ile 1,5 mm arasında değişen iğnelerle işlem yapılır.

Kıl folliküllerinden (graft) kalan boşluklar çok küçük olduğundan kendiliğinden iyileşir ve dikiş atmaya gerek kalmaz. Alınan bu kıl follikülleri (graft) saçsız bölgede daha önceden açılmış kanallara yerleştirilir.Bu kanal açma kıl folliküllerinin çapı ve saç köklerinin olması gereken derinlik hesaplamaları yapıldıktan sonra uygulanır.

FUE YÖNTEMİ ile saç ekiminde bir seansta 1500-3500 kıl follikülü (graft), 3500-8500 saç teli ekimi yapılabilmektedir.

İlgili yazılar:

Saç ekimi yöntemleri hangileridir?
Saç ekimi yöntemleri – FUE ve FUT
Saç muayenesi ve analizi nasıl yapılır?
Saç ekimi sonrası bakım ve iyileşme süreçleri
Saç ekimi fiyatları


konsultasyon sizi arayalım ister misiniz
 

alt
alt

Copyright Koza Saç Ekimi Medikarahan Özel Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti Şirketine Bağlı Olarak Sağlık Turizmi Hizmeti Vermektedir. 
info@kozasacekimi.com  Telefon: 0216 368 39 33 . Web Tasarımı:Teknet Tasarım

Önemli: * Saç ekimi uygulamalarımız anlaşmalı olduğumuz hastanelerde yapılmaktadır. Gizlilik Politikası ve Tüketici Hakları Bu sitenin içeriği, tıbbi ve cerrahi estetik konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcıları bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır.Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemizde anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.