PARTIZAN ZALEČIO MANČESTERSKE RANE: Stranci se poigravali, Sadik mašio nemoguće, ali Parni valjak je samleo Spartak
Partizan dočekuje Spartak, Foto: Starsport©

superliga, 13. kolo

Sva dešavanja sa meča mogli ste da pratite na našem lajv-blogu:

Objavljeno: 27.10.2019. 17:50h
  • 17

Naplatili su fudbaleri Partizana za sve promašaje protiv Mančestera, pošto su u 12. kolu Superlige Srbije ubedljivo savladali Spartak iz Subotice rezultatom 4:0.

Izabranici Sava Miloševića su od početka meča nametnuli svoj stil i protivniku nisu dali prostora da diše. Sadik se u uvodnim minutima propisno obrukao, ali je Natho ispravio veliki promašaj Nigerijca i doveo Partizan u vođstvo u 17. minutu.

Grobari su se hvatali za glavu kada su videli šta je sve promašio Sadik, koji je u 39. minutu uspeo da se upiše u listu strelaca. Samo dva minuta kasnije odbrana Spartaka je ponovo kapitulirala. Ovoga puta je Suma bio strelac nakon asistencije Sadika.

U drugom poluvremenu je opao ritam utakmice, a Ivanović je sa penala zapečatio sudbinu Subotičana.

Sva dešavanja sa ovog meča možete da pratite uz "lajv-blog".

77. minut - Penal za Partizan. Golman Spartaka Dokić je srušio  Pavlovića, a Ivanović je bio siguran sa bele tačke.

64. minut - Pokušaj Miletića glavom posle kornera, pored gola.

52. minut - Sudija Grujić je prekinuo igru zbog tradicionalnog skandiranja navijača Partizana protiv čelnika FSS Slaviše Kokeze.

46. minut - Umesto Natha na terenu je Šćekić.

POLUVREME: Partizan - Spartak 3:0

40. minut - GOOL: Sjajna igra crno-belih i novi gol u mreži Spartaka, ovoga puta je stelac Suma.

39. minut - GOOOL: Konačno Sadik! Brzu kontru Partizana u gol je pretvorio Nigerijac posle dodavanja Natha.

35.minut  - Nova šansa za Partizan, Stevanović je šutirao u golmana Spartaka.

27. minut - Srećković je okušao svoj udarac sa distance, ali ovo je bio lak posao za Stojkovića.

17. minut - GOOL: Partizan vodi 1:0. Natho je ispravio novi veliki promašaj Sadika i doneo prednost crno-belima.

13. minut - Ponovo Sadik i ponovo ne uspeva da zatrese mrežu. Ovoga puta je pogodio stativu.

11. minut - Obrukao se Sadik po ko zna koji put, Nigerijac je promašio stopostotnu prilku za Partizan.

16:00 - Počeo je meč!

SASTAVI

PARTIZAN: Stojković – Miletić, Ostojić, Pavlović, Urošević – Zdjelar, Natho – Asano, Suma, F. Stevanović – Sadik

SPARTAK: Dokić – Ivančević, Otašević, Tekijaški, Milošević – Marčić, Vidaković – Srećković, Tufegdžić, Denković – Obradović