Paykasa Fiyatları

Paykasa Fiyatları;

Paykasa kart fiyatları güncel kurlara göre ayarlanmaktadır. Döviz kurlarında çok yüksek oynama olmadığı sürece fiyatlar sabit ve tek fiyat olarak kalmaktadır. Paykasa kart fiyatları her kullanıcıya hitap etmektedir. E-ticaret alışverişleri çok geliştirilmiş olup artık bir çok insan tarafından tercih edilmektedir.

Paykasa kart artık internet üzerinde çok kolay ve güvenli bir şekilde temin edilebilmektedir.
En ucuz Paykasa fiyatları artık sadece ön ödemeli kartların tek adresi olan toptankart firmamız altında toplanmış olup her müşterimizin cebin’e uygun olmak üzere ayarlanmış ve düzenlenmiştir.

 

Ucuz paykasa kredi kartı fiyatları da her müşterimize uygun olacak şekilde düzenlenmiştir.
Kredi kartı ile ucuz paykasa kart almak için önce canlı destek ekibimizle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Canlı destek ekibimiz tarafından size oluşturulup kullanıcı adı şifre ve link verilip kolayca ve güvenli bir şekilde alım yapabilirsiniz. Paykasa pin kodunuz ödeme gerçekleştikten sonra siz değerli müşterimize sms olarak iletilecektir.

Link olarak vereceğimiz adres tamamen Toptankart firmamıza ait olup 3D güvenlik sistemi ile korunmaktadır. Kredi kartı bilgilerinizi biz dahil kimse görmemektedir. Sadece gerekli yerleri doldurmak zorunludur gerekli yerler boş bırakılamaz, yanlış ve eksik bilgi girilememektedir.

Ödeme yapıldıktan sonra hemen icelemeye alınıp kontrol edilip 2 dakika içerisinde kartınız elinize ulaşmış olacaktır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir