Валідольний матч: львівська “Галичанка” здобуває вольову перемогу

Галичанкам краще вдалося провести кінцівку матчу
Старт першого матчу 1/8 фіналу в Єврокубку для львівської Галичанки був обнадійливим – 3:0. Втім, номінальні господарки паркету ПС “Галичина” – Вікторія-Берестьє, яку очолює екстренер львів’янок, поступово відігравалися, а під кінець першої половини почали нарощувати перевагу. Так на перерву Вікторія-Берестьє пішла за переваги 18:14.

Після перерви команди певний час обмінювалися голами, але далі українки почали скорочувати відставання. Коли раптово в середині тайму в залі зникло освітлення, рахунок вже був рівним – 24:24. Опісля вимушеної перерви Галичанка не збавила обертів та довела матч до своєї перемоги – 32:26.
Найрезультативнішою була Діана Дмитришин, яка стала авторкою 10 голів. Можна відзначити й Марію Гладун, що в другому таймі впіймала кураж та видала серію сейвів.

Втім, переможець 1/8 визначиться за сумою двох матчів, тому розслаблятися перед повторним поєдинком, що стартуватиме завтра о 15:00, Галичанка не збирається.