1 (757 x 757)

Ana Lenard – brončana Europljanka!

7. svibnja 2016.
627 Pregleda

Naša izvanserijska samoborska karatašica Ana Lenard osvojila je broncu na 51. Prvenstvu Europe u Francuskoj nakon što je danas u borbi za treće mjesto u kategoriji do 61 kg, s 2:0 svladala Slovakinju Suchankovu.

2 (1024 x 1024)

To je Anina treća uzastopna medalja na europskim prvenstvima jer je prije dvije godine bila zlatna u Finskoj, a lani srebrna u Turskoj.

1 (1024 x 1024)

Sve čestitke hrvatskoj reprezentativki, članici Karate kluba Samobor Ani Lenrad na novoj europskoj medalji, ali i glavnom tajniku Hrvatskog karate saveza te ponosnom sportskom direktoru samoborskog kluba Darku Šimuncu!

Broncom se u kategoriji do 68 kg okitila i Čakovčanka Maša Martinović, koja je sa 7:0 bila bolja od Grkinje Chatziliadou.

Novinarstvom se bavi od 1976. godine. Za Radio Samobor i Samoborske novine počinje raditi 1987. Bio je suradnik-dopisnik Sportskih novosti i Večernjeg lista, te urednik i novinar Radija SVN i Svetonedeljske panorame. Povremeno surađuje s drugim medijima, od Zagreba, preko Dubrovnika, do Sydneya.